FORGOT YOUR DETAILS?

Керамічна черепиця Tejas Borja - інвестиція у майбутнє!

У 1898 році в Іспанії на землях Аліканте, побудована перша фабрика з виробництва керамічної черепиці. З того часу група заводів Tejas Borja, маючи у властності глиняні кар'єри, виробляють одну з найкращiх керамічних черепиць, для своїх клієнтів по всьому світу

Ексклюзивна черепиця BorjaJet

Світова прем'єра

Каталог черепиці

Модель: TB-10 TECH

МОДЕЛЬ: FLAT-5XL

МОДЕЛЬ: TB-12

МОДЕЛЬ: TB-4 Quattro®

Модель: Flat 10

Побудовані об'єкти

TB-12 Castilla

TB-12 Castilla

TB-12 Castilla 2

TB-12 Castilla

Flat Leon

Flat Leon

Flat Leon 2

Flat Leon

Flat Leon 3

Flat Leon

TB-12 Tierra

TB-12 Tierra

TB-12 Tierra 2

TB-12 Tierra

TB-12 Vilavella®

TB-12 Vilavella®

TB-12 Vilavella® 2

TB-12 Vilavella®

Flat Leon 4

Flat Leon

TB-4 Vilatera

TB-4 Vilatera

TB-12 Bidasoa®

TB-12 Bidasoa®

TB-12 Vilavella®

TB-12 Vilavella®

TB-12 Roja 5

TB-12 Roja

Де купити?

Регіональні представництва Tejas Borja

Відео

Подивитися на черепицю Tejas Borja У Києві

Відвідайте найбільшу в Україні виставку-склад керамічної черепиці Tejas Borja

З нами комфортно працювати, тому що:

Доставка до Вашого дому протягом одного робочого дня

Постійна наявність на складі в Києві та Одесі

Розвинена мережа авторизованих партнерів по Україні

Супровід і контроль якості монтажу

Офіційна гарантія на черепицю до 30 років

Ексклюзивні кольори та моделі керамічної черепиці

Філософія TEJAS BORJA

Керамічна черепиця - відомий покрівельний матеріал, що витримав випробування часом, відмінний по естетиці, надійності і довговічності. За весь термін служби керамічна черепиця зберігає свої декоративні властивості. Вона вогнестійка, стійка до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури, а також має низьку теплопровідність, здатна поглинати шум і не накопичувати статичну електрику.

У 1898 році в Іспанії на землях Аліканте, була побудована перша фабрика по виробництву керамічної черепиці. З того часу група заводів Tejas Borja з власними кар'єрами глини виробляють кращу керамічну черепицю, радуючи своїх клієнтів по всьому світу.

Сьогодні керамічну черепицю «Tejas Borja» реалізують не тільки в самій Іспанії, але і в країнах із суворими погодними умовами, таких як Франція, Німеччина, Украіна а також в країнах, яким притаманний середземноморський стиль: Азія, США, Мексика, Канада, Китай , арабські країни і т.д. Список країн постійно зростає і сьогодні їх кількість більше 60. У березні 2009 року в нашій країні було створено компанію «Техас Борха Україна», яка взяла на себе місію з постачання, реалізації та просуванню на ринок України керамічної черепиці торгової марки «Техас Борха». Сьогодні керамічну черепицю ви можете придбати в кожному великому місті України, звернувшись до нас або наших дилерів.

ЯКІСТЬ ТА ДИЗАЙН

Понад 100 років досвіду роботи на ринку керамічної черепиці дозволяють гарантувати якість цієї продукції до 50 років. Керамічна черепиця «Tejas Borja» підтверджує свою якість довговічністю, залишаючись непорушною через багато років, доказом цього є стійкість до різного діапазону температур, стійкість кольору і високі геометричні характеристики. Команда талановитих дизайнерів щорічно розробляє і впроваджує у виробництво нові моделі і кольору, блискучі своєю ексклюзивністю та оригінальністю рішень. Підтвердженням цього є численні нагороди на міжнародних виставках. Кількість квітів і форматів в колекціях «Tejas Borja» сягає понад 250 видів!

Індивідуальний підхід до кожного…

Невід'ємна риса нашої компанії - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда наших фахівців завжди надасть персональну консультацію по кожному проекту. Такий підхід приносить тільки плідні результати для кожного клієнта.

Клієнти Tejas Borja мають можливість тісно взаємодіяти з нашими висококваліфікованими співробітниками для досягнення найвищих результатів у будівництві. Будь-який клієнт може зв'язатися з нашим фахівцем для персональної консультації, зателефонувавши нам по телефону або звернувшись до нас в офіс. Техас Борха завжди з Вами!

Расширення та зростання

Сьогодні на заводах Техас Борха виробничий процес керамічної покрівельної черепиці повністю автоматизований. У відповідності з усіма європейськими стандартами контролю якості, на заводах у власних лабораторіях щодня проводяться тести на відповідність заданим технічним параметрам. Результатом є щорічне виробництво понад 75 млн. Штук черепиці різноманітного діапазону кольорів і форматів найвищої якості, що задовольнить всі вимоги сучасного споживача. Завдяки постійним інвестиціям в поліпшення всіх підприємств компанія гарантує забезпечення стандартів європейської якості.

З використанням новітніх технологій в області виробництва керамічної черепиці було створено безліч серій керамічної черепиці ексклюзивних кольорів, фактур і форм.

Наша компанія щорічно випускає нові кольори і форми керамічної черепиці, слідуючи останнім тенденціям дизайну в будівництві.

Выставкова експозиція

На підтвердження нашої політики персональних консультацій та постійних інновацій, ми стали організаторами єдиних в своєму роді постійно діючих виставок черепиці по всьому світу.

На наших виставкових центрах ви знайдете і ознайомитеся з великим асортиментом покрівельної черепиці, у всіх кольорах і форматах. Спільно з командою фахівців в галузі будівництва дахів ми організовуємо технічні консультації з питань покрівлі, реставраційно-відновлювальних робіт та спеціальної кераміки. Також на виставках ви можете побачити окремі види плиток для стін і підлоги. Ця нова послуга доступна для всіх наших клієнтів.

Купуючи керамічну черепицю Tеjas Borja - Ви інвестуєте в вічність!

TOP